PREDSTAVITEV DEJAVNOSTI

V programih športne gimnastike telovadijo fantje in dekleta, ki jih ta šport veseli oziroma bi se radi naučili določenih gimnastičnih prvin. Gojimo tako orodno gimnastiko, kot skoke z male prožne ponjave in pa izvajamo elemente na akrobatski stezi. Poudarjamo predvsem pravilno tehniko gibanja, hitrost, ravnotežje in koordinacijo. V teh programih vključujemo tudi vadbo moči. Veliko je tudi poudarka na pravilni prehrani in vzgoji za nadaljnjo športno pot. Dekleta in fantje ki jih ta šport veseli, ali pa bi se radi nekaj novega naučili se lahko vključijo v te programe tudi po 10 letu starosti.

Števec obiskov

171936

Napovednik

V soboto 23 decembra bomo priredili božično novoletno akademijo in praznovanje ob 70. obletnici društva.