UPRAVNI ODBOR

Predsednik: Alenka Vidič
Član: Jože Rupar
Član: Srečko Mozetič

Elektronski naslovi članov društvenega vodstva

Nastja Štrukelj

5  Alenka Cotič Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Števec obiskov

171936

Napovednik

V ponedeljek 1. oktobra pričnemo z vadbo po novem urniku.

V soboto 6. oktobra se bomo udeležili državnega prvenstva v akrobatskih skupinskih sestavah TeamGym.